مانکن طلا و جواهر

با تجربه بیش از 15 سال تولید و فروش مانکن طلا کنار شما هستیم

ساخت مانکن طلا فروشی

ساخت مانکن طلا و جواهر معمولا در سه سایز انجام می شود. سایز کوچک مانکن نیم تنه است که برای ……. مورد استفاده قرار می گیرد. سایز متوسط مانکن هایی هستند که برای آویز کردن سرویس نیم ست و فول ست استفاده می شوند و سایز بزرگ مانکن ها برای آویز کردن سرویس های بلند و رو لباسی مناسب هستند. جهت یکنواختی مانکن های ویترین طلا فروشی باید یک طراحی در سایزهای مختلف تولید و ساخته شود. معمولا سایز ……….. مانکن ها پرکاربردترین سایز است. ساخت قالب برای تولید مانکن های پلاستیکی هزینه بالایی دربر دارد بنابراین تولید مانکن پلاستیکی به ازای یک طراحی خاص برای یک مشتری قابل انجام نیست. اما مانکن رزینی را می توان به سفارش مشتری و به تعداد کم نیز تولید نمود. مانکن های خاص مانند رزین میتواند برای ایجاد تفاوت در یک ویترین استفاده گردد تا نقطه تمایز و شاخصه یک ویترین باشند.

قیمت مانکن طلا

معمولا مانکن های ویترین بیشتر هزینه های طراحی و ساخت یک ویترین طلا فروشی را به خود اختصاص می دهد. قیمت مانکن پلاستیکی از مانکن های دیگر کمتر است و در نتیجه عمدتا مانکن های تولید شده پلاستیکی هستند. قیمت مانکن رزینی از مانکن پلاستیکی بیشتر است و به همین دلیل در طراحی ویترین طلا و جواهر تعداد کمی از این مانکن ها وجود دارد. قیمت مانکن های خاص بنا به متریال و روش تولید آن متفاوت است و معمولا هزینه بیشتری در بر دارد.

مانکن رزین طلا و جواهر

مانکن طلا رزین

مانکن رزین برای ایجاد تقاوت در ویترین کاربرد دارد زیرا علاوه بر قالب های خاص از تنوع رنگی بالایی نیز برخوردار است که در آلبوم این محصول قابل مشاهده می باشد.

مانکن طلا و جواهر پلاستیکی

مانکن طلا پلاستیکی

مانکن پلاستیکی پر مصرف ترین مانکن طلا و جواهر میباشد و از تنوع بالایی برخوردار است. برای مشاهده آلبوم مانکن پلاستیکی روی دکمه زیر کلیک بفرمایید.

مانکن طلا خاص

مانکن پلاستیکی پر مصرف ترین مانکن طلا و جواهر میباشد و از تنوع بالایی برخوردار است. برای مشاهده آلبوم مانکن پلاستیکی روی دکمه زیر کلیک بفرمایید.

بستن منو