سینی جواهرات

4.2
(5)

سینی جواهرات یک صفحه لبه دار روکش شده با چرم یا مخمل است که کاربردهای متنوعی دارد. سینی طلا فروشی هم برای عرضه کار به مشتری استفاده میشود؛ هم برای چیدمان اقلام ریز همچون گوشواره، انگشتر، دستبندهای کوچک و از این قبیل. استفاده از سینی برای کارهای طلا در پیشخوان شیشه ای طلا فروشی به خودی خود یک ویترین بوجود می آورد که برای فروشگاه های کوچک ایده آل ترین حالت است.

سینی طلا و جواهر با طراحی فلت دیزاین -flat design سینی طلا فروشی

به طور کلی استفاده از سینی جواهرات کار را برای طلا فروش راحت تر میکند. همچنین با ایجاد نظم و ترتیب در چینش اقلام باعث جلوه بیشتر آن ها می شود. سینی طلا و جواهر ساختار مسطحی دارد و در نتیجه فضای کمتری در پیشخوان یا دکور طلا فروشی اشغال میشود.

انواع سینی جواهرات و کاربردهای آن

همانطور که گفته شد سینی طلا و جواهر برای نمایش بهتر زیور آلات گوناگون استفاده می شود. بنابراین با شکل های مختلفی تولید میشوند. یک مدل سینی به صورت ساده و با کفی یکدست تولید میشود. طلا فروش هر قطعه طلا را داخل این سینی گذاشته و به مشتری نشان میدهد. استفاده از این سینی دو جنبه مثبت به همراه دارد. اول ضرب نخوردن محصول و دوم احترام به مشتری و افزایش کیفیت طلا فروشی در ذهن ایشان.

یک سری از سینی ها برای چیدن انگشتری ساخته می شوند. این سینی ها دارای شیارهایی در کف هستند که انگشترها را نگه میدارند. مدل دیگری از این سینی ها دارای  تعداد معینی ضامن است که بتواند انگشتر را در جای خود ثابت نماید.

سینی جواهرت ممکن است مشبک نیز باشد. به طوری که دارای 9 ، 12 یا 16 خانه بوده و جواهر فروش در هر خانه اجناس ظریفی از یک دسته محصول را جای دهد. به عنوان مثال در هر خانه از این سینی ها یک بالشتک کوچک جای میگیرد که بر روی آن دستبند یا چیزهایی از این قبیل نمایش داده میشوند.

سینی مشبک طلا فروشی با مخمل خاکستری که به صورت مشبک تولید شده اند

شکل دیگری از سینی ها دارای یک صفحه یکدست با برجستگی نسبی و چند ضامن است که برای چیدن سرویس کامل یا نیم ست استفاده می شوند. درست مانند چیزی که در جعبه سرویس دیده میشود.

به چه میزان این مقاله برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثبت و ما را در جهت افزایش کیفیت مقالات راهنمایی فرمایید

امتیاز متوسط 4.2 / 5. | تعداد آراء ثبت شده : 5

اولین نظر را شما ثبت بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید